CAMPAIGN NEWS

Thermonator 3T - dronu eskadrilis Ukrainas armijai

Dárek pro Putina
Kampaņas patronāža

Ukrainas bruņotie spēki ir lūguši mūs ātri piegādāt simtiem augstas klases Mavic 3 T izlūkošanas dronu. Mums izdevās “rezervēt” šo ārkārtīgi lielo skaitu un izdomāt veidu, kā tos ātri nogādāt speciālo spēku rokās. Lūdzu, palīdziet mums ar šo piegādi.

258978
2206
savākti no
500000
Donori

Kampaņas mērķis:

Lai iegādātos 100 Mavic 3 T dronus, kurus mums izdevās rezervēt, un mums par tiem pēc iespējas ātrāk jāsamaksā un jānogādā tie Ukrainā, kur tos gaida īpašie spēki. Šos dronus ir ļoti grūti dabūt lielā skaitā, un tie ir patiesi svarīgs instruments karavīriem frontes līnijā.

Kas tiks iegādāts

Mavic 3T ir komerciāls drons, kas ir atradis savu vietu kaujas laukā. Tā ir progresīva lidojoša termokamera, kas ir mainījusi daudzus no senajiem priekšstatiem par maskēšanos dabā, jo Mavic 3T gan dienā, gan naktī lieliski redz to, kas citādi maskējas, lai saplūstu ar dabu. DJI Mavic 3T drons tagad ir katras kaujas vienības neatņemams aprīkojums. Tie palīdz FPV droniem atrast mērķus, atklāt pulcējošos ienaidnieka spēkus un slēptos ienaidnieka karavīrus. Tie arī palīdz glābt dzīvības, 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā meklējot ievainotos. Šāda veida dronus ideālos apstākļos var izmantot arī prettanku un tauriņu mīnu meklēšanai.‍

Loģistika un nodošana

Par lidaparāta modifikāciju, transportēšanu un apmācību rūpēsies cilvēku komanda no iniciatīvas I Drive Drones un Čehijas Aerokosmiskās aģentūras. Tā ir izcila ekspertu komanda, ar kuru mēs sadarbojamies jau ilgu laiku.

JAUNUMI

Sorry, no information was found on that block in the database

PALĪDZIET MUMS UZLABOT TĪMEKĻA VIETNES TULKOŠANU

icon

Tāpēc šo tīmekļa vietnes versiju tulko automātiskais tulkotājs, un tajā var būt kļūdu. Ja vēlaties uzlabot vietnes kvalitāti, lūdzu, sazinieties ar mums.

ES VĒLOS PALĪDZĪBU AR TULKOJUMU
Projektu “Dāvana Putinam” īsteno ļoti neliela komanda no Čehijas. Viņš rūpējas par visu, sākot ar iepirkuma organizēšanu, mārketingu un beidzot ar tehniskiem risinājumiem. Ja vēlaties palīdzēt kolekcijas attīstībā ārzemēs, pievienojieties mums. Slava Ukrainai!
PIESAISTĪTI UKRAINAI:
€33 984 696
icon star image
DONORI:
300 203
icon star image
KARA DIENAS:
875
icon star image
LĪDZEKĻU VĀKŠANA IEROČU PIEGĀDEI UKRAINAI