CAMPAIGN NEWS

Ārkārtas palīdzība bērnu slimnīcai Kijevā

Dárek pro Putina
Kampaņas patronāža

8. jūlijā raķešu uzbrukumi smagi sabojāja bērnu slimnīcu Ochmatdyt Kijevā, prasot daudzus upurus. Mēs sākam ik pēc divām nedēļām rīkot ziedojumu vākšanu, lai atbalstītu tūlītējus remontdarbus un aprūpi. Visi ziedojumi tiks ziedoti tieši slimnīcai. Jūsu palīdzība ir steidzami nepieciešama. Ziedot tagad

248439
3456
savākti no
0
Donori

Visa civilizētā pasaule ir satriekta par barbariskajiem raķešu uzbrukumiem Kijevas bērnu slimnīcai "Ochmatdyt" un citiem civiliem mērķiem Ukrainā, ko Krievijas Federācija veica 8. jūlija rītā. Desmitiem bojāgājušo, simtiem ievainoto un, cita starpā, Ukrainas lielākās bērnu slimnīcas bojājumi. Mūsu kolēģi no fonda "Nākotne Ukrainai" šobrīd strādā ar šo iestādi, un tuvākajās nedēļās tur ārstējamiem bērniem bija paredzēts ierasties uz rehabilitāciju kādā spa Čehijā. No ārstējošajiem ārstiem mēs zinām, ka cietusī slimnīca vēl tikai sāk apkopot zaudējumus un tuvākajās nedēļās tai būs nepieciešami līdzekļi. Tāpēc mēs esam nolēmuši uzsākt šo ātro līdzekļu vākšanu. Mēs to atstāsim atvērtu 14 dienas un pēc tam atradīsim veidu, kā visus šādā veidā savāktos līdzekļus, izmantojot atbilstošu ziedojuma līgumu, pārskaitīt šai slimnīcai kā ātru palīdzību, lai palīdzētu novērst šī nodevīgā un necilvēcīgā uzbrukuma radītos zaudējumus.

JAUNUMI

Sorry, no information was found on that block in the database

PALĪDZIET MUMS UZLABOT TĪMEKĻA VIETNES TULKOŠANU

icon

Tāpēc šo tīmekļa vietnes versiju tulko automātiskais tulkotājs, un tajā var būt kļūdu. Ja vēlaties uzlabot vietnes kvalitāti, lūdzu, sazinieties ar mums.

ES VĒLOS PALĪDZĪBU AR TULKOJUMU
Projektu “Dāvana Putinam” īsteno ļoti neliela komanda no Čehijas. Viņš rūpējas par visu, sākot ar iepirkuma organizēšanu, mārketingu un beidzot ar tehniskiem risinājumiem. Ja vēlaties palīdzēt kolekcijas attīstībā ārzemēs, pievienojieties mums. Slava Ukrainai!
PIESAISTĪTI UKRAINAI:
€33 984 696
icon star image
DONORI:
300 203
icon star image
KARA DIENAS:
875
icon star image
LĪDZEKĻU VĀKŠANA IEROČU PIEGĀDEI UKRAINAI